O Nas

O Punkcie...

EUROPE DIRECT Słupsk rozpoczął swoją działalność 01 maja 2021 roku w związku z otrzymaniem przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku dofinansowania z Unii Europejskiej na lata 2021-2025.

EUROPE DIRECT Słupsk zlokalizowany jest w siedzibie Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku, przy ul. Sienkiewicza 19. Osoby zainteresowane działalnością Punktu oraz tematyką unijną zapraszamy do kontaktu zarówno osobistego w siedzibie, po uprzednim umówieniu z konsultantem, jak i telefonicznego (+48531163429), czy mailowego (europedirect@cio.slupsk.pl) w godzinach pracy ED Słupsk tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, z wyjątkiem dni, w których organizowane będą wydarzenia w terenie.

Nasz cel:

Celem EUROPE DIRECT Słupsk jest przekazywanie zainteresowanym osobom rzetelnej, bezpłatnej informacji na temat Unii Europejskiej.

Co robimy?

EUROPE DIRECT Słupsk, aby uzyskać założony cel, zorganizuje w Słupsku i regionie wydarzenia, w których będzie informował mieszkańców o działalności Punktu oraz zachęci ich do rozmowy na tematy europejskie.

W ramach Planu Komunikacji na 2021 rok, EUROPE DIRECT Słupsk planuje zorganizować szereg akcji informacyjnych i promocyjnych oraz edukacyjnych dla mieszkańców subregionu słupskiego.

Nasz Zespół

Skip to content